1 funt szterling = PLN
Pogoda w
Luton
+19°C
Dzisiaj jest: 7.12.2019
polski-fryzjer-bedford MT-170x200px(bedfordpl) CICHY PHOTOGRAPHY      
pcla new  SHA baner

Prace drogowe przy New Airport Way

remont luton lotniskoKierowcy, którzy będą w przyszłym tygodniu podróżować do i z lotniska Luton, muszą przygotować się na utrudnienia w ruchu drogowym. Wszystko za sprawą remontu przy New Airport Way. Prace drogowe potrwają od wtorku, 12 lipca od godziny 9.30 do 14 lipca czyli czwartku (wieczorem) – zostaną przeprowadzone po to, aby uniknąć powstawania dziur w tej jednej z ważniejszych tras w Luton.

Utrudnień w ruchu spodziewać możemy się na odcinku od Capability Green do ronda Percival Way przy lotnisku. Kierowcy zmierzą się z zamknięciem fragmentów pasów ruchu, również w nocy.

Wyłączony z ruchu zostanie także pas dla autobusów z Luton Parkway Station na lotnisko.

Urzędnicy zapewniają, że utrudnienia dla kierowców będą tak minimalne, jak to tylko możliwe. Informują jednocześnie, że taki rodzaj prac drogowych może zostać przeprowadzony jedynie przy suchej aurze – a takowej należy spodziewać się właśnie w przyszłym tygodniu.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
DOMPOLSKI BANER
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC