1 funt szterling = PLN
Pogoda w
Luton
+19°C
Dzisiaj jest: 18.9.2019
polski-fryzjer-bedford MT-170x200px(bedfordpl) CICHY PHOTOGRAPHY      
pcla new  SHA baner

Bezpłatne badania lekarskie w Luton

badania lekarskie lutonTylko do 16 września mieszkańcy Luton mogą skorzystać z bezpłatnych badań lekarskich, orefowanych przez Active Luton we współpracy z SiSU Wellness. Badania odbywają się w Inspire: Luton Sports Village (Butterfield Green Road, Luton, LU2 8DD).

Bezpłatne kursy dla młodych kierowców w Luton

szkolenie lutonTo kolejna szansa dla młodych kierowców z Luton i okolic na dodatkowy kurs, szlifujący umiejętność prowadzenia pojazdów. To część inicjatywy, mającej na celu zmniejszenie ilości kolizji drogowych. Dzięki urzędowemu dofinansowaniu, kursy MORE 16 i MORE Drive są zupełnie bezpłatne dla uczestników. Chętnych zapraszamy w niedzielę, 8 marca na Millbrook Proving Ground.  

POLSKIE DZIECKO W ANGIELSKIEJ SZKOLE

Psycholog w PeterboroughDrin, drin! Czas do szkoły! Posłanie polskiego dziecka do angielskiej szkoły zawsze budzi ogromne emocje u rodziców, którzy obawiają się o swoją pociechę. Bariera językowa i kulturowa jest na tyle duża, że dziecko może mieć problemy z przystosowaniem się do nowej sytuacji i miejsca. O tym, co może czekać polskie dziecko w angielskiej szkole, opowiada psycholog Elżbieta Daniluk.

 

POLSKIE STUDIA W UK

Co prawda zbliża się lato i rok akademicki w Polsce wkrótce się zakończy, ale może jest to dobry czas na to, aby zastanowić się, co dalej? Może nie czujesz się pewnie w posługiwaniu się językiem angielskim i nauka w tutejszej szkole nie jest dla Ciebie? Nic straconego. Magdalena Półtorak mieszka w Peterborough i  jest studentką prawa w prywatnej Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji z siedzibą w Warszawie i wykładami między innymi w Londynie. Opowie nam o początkach studiów oraz o tym, czy mieszkając w Wielkiej Brytanii warto studiować w polskiej placówce edukacyjnej.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
DOMPOLSKI BANER
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC