1 funt szterling = PLN
Pogoda w
Luton
+19°C
Dzisiaj jest: 13.11.2019
polski-fryzjer-bedford MT-170x200px(bedfordpl) CICHY PHOTOGRAPHY      
pcla new  SHA baner

Komedia „Juliusz” w Cineworld Luton

juliusz ukTen film przywraca ponoć wiarę w polską komedię. „Juliusz”; jedna z najnowszych produkcji na naszym rodzimym rynku filmowym zostanie wyświetlona w kinach w całej Wielkiej Brytanii, w tym w Cineworld Luton. Bilety na seans w sprzedaży od poniedziałku, 17 września – a u nas podwójna wejściówka do zdobycia!

Kinoteka - festiwal polskich filmów

kinoteka londyn„11 minut” Jerzego Skolimowskiego, „Anatomia zła” Jacka Bromskiego czy „Moje córki krowy” Kingi Dębskiej – to tylko część filmów, które widzowie zobaczą w ramach 14. Festiwalu Filmów Polskich Kinoteka w Londynie. Wydarzenie rozpocznie się w nadchodzący piątek i potrwa do 28 kwietnia.

Polski wieczór muzyczny w Luton – fotorelacja

polski koncert luton 12 7To były wspaniałe chwile i niezapomniane emocje dla wszystkich, którzy zgromadzili się w poniedziałek w Luton Library Theatre. Najpierw wystawa fotograficzna utalentowanej Polki, a następnie koncert duetu z polską wiolonczelistką Evvą Mizerską. Nasz fotoreporter, Matthew Catlin, otrzymał możliwość towarzyszenia paniom podczas próby koncertowej i w czasie występu – poniżej prezentujemy jego zdjęcia.

Stwórz teatr w Luton razem z Kasią

teatr lutonNie samą pracą człowiek żyje, a emigracja nie zawsze oznacza porzucenie swoich marzeń. Doskonałym dowodem na to jest przykład Kasi Kargol, mieszkanki Luton, która rozpoczęła właśnie realizację największej pasji życia. To za jej sprawą tworzy się unikatowa grupa teatralna. Jeśli czujecie w sobie smykałkę do aktorstwa, ale nie mieliście dotąd odwagi czy możliwości, aby ją uskutecznić – koniecznie zgłoście się do Kasi!

„Bogowie”, najlepszy film 39. Festiwalu Filmowego w Gdyni, w kinie w Luton

bogowie uk 1Już 24 października na dużym ekranie w wybranych kinach sieci Cineworld, zobaczymy głośny obraz „Bogowie” w reżyserii Łukasza Palkowskiego oraz Tomasza Kota w mistrzowskiej kreacji i roli profesora Zbigniewa Religi. Film, który zbiera same pochlebne recenzje, będzie wyświetlany również w kinie w Luton. A my podpowiadamy, dlaczego warto się na seans.

JAROSŁAW JACEK SOKÓŁ I JEGO ABSTRAKCJA

Zapraszamy na spotkanie z wyjątkową osobą i utalentowanym artystą, mieszkającym w Peterborough. Mowa o  Jarosławie Jacku Sokole, malarzu abstrakcyjnym, o którym mogliście słyszeć już wcześniej dzięki jego wystawom oraz obecności podczas różnych wydarzeń artystycznych w mieście. Czas poznać go bliżej. Oto, co mówi sam o sobie:

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
DOMPOLSKI BANER
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC