1 funt szterling = PLN
Pogoda w
Luton
+19°C
Dzisiaj jest: 12.11.2019
polski-fryzjer-bedford MT-170x200px(bedfordpl) CICHY PHOTOGRAPHY      
pcla new  SHA baner

National Living Wage od kwietnia w UK

national living wage ukOd 1 kwietnia 2016 roku, wszyscy pracownicy powyżej 25. roku życia, zatrudnieni w Wielkiej Brytanii, będą mieli prawo do zarabiania £7.20 za godzinę swojej pracy. Ta nowa stawka nosi nazwę National Living Wage i jest o 50 pensów wyższa niż obowiązująca obecnie podstawowa stawka krajowa (National Minimum Wage).

Zostań nauczycielem w polskiej szkole!

polska szkola luton dunstablePolska Szkoła w Luton i Dunstable poszukuje nauczycieli języka polskiego i asystentów na rok szkolny 2015/2016. Zainteresowane osoby mogą zapoznać się ze stroną internetową Polskiej Szkoły: www.polskaszkolaluton.org.uk oraz skontaktować z administracją szkolną w celu zgłoszenia swojego zainteresowania: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">.

Praca świąteczna w Luton

praca swiateczna peterboroughJak do tej pory święta Bożego Narodzenia nie pojawiały się na naszej stronie tak wcześnie. W tym roku jednak mamy powód, aby o grudniu pisać już w październiku. A jest nim nasz pomysł, aby zebrać dla Was w jednym miejscu oferty pracy świątecznej, na terenie Luton i okolic, opublikowane w języku polskim. Zapraszamy do zapoznania się z naszym przewodnikiem - zobaczcie, kto gdzie rekrutuje do pracy sezonowej.

Praca na święta od zaraz

PMP recruitment bedfordWiadomość z ostatniej chwili - PMP Recruitment rozpoczyna rekrutację pracowników dla swojego prestiżowego klienta na okres przedświąteczny i jeszcze dłużej! Do pracy potrzebnych jest wiele osób, zatem wszystkich zainteresowanych zapraszamy do szybkiego zgłaszania się i podzielenia się tą informacją z innymi. Poniżej prezentujemy więcej szczegółów:

Wyższa płaca, koniec tax disc i wolne dla tatusiów - październik miesiącem zmian w prawie

zmiany pazdziernikJak co roku, październik jest miesiącem zmian w prawie. Bez niespodzianki, godzinna stawka wynagrodzenia ustalona na poziomie krajowym będzie większa. Nowością natomiast są udogodnienia dla oczekujących potomstwa tatusiów oraz fakt, że musimy się pożegnać z symbolem, który widzimy na każdym aucie w Zjednoczonym Królestwie. O szczegółach tych zmian informujemy poniżej.

JAK TO SIĘ ROBI... W AGENCJI PRACY?

Z Katarzyną spotykam się popołudniu, w jej domu na obrzeżach Peterborough. Wita mnie z nieśmiałym uśmiechem na twarzy i zaprasza do salonu. Nie da się nie zauważyć jej zaawansowanej ciąży. – To już trzeci trymestr- wyjaśnia Kasia – Urlop macierzyński wzięłam najszybciej, jak mogłam. Wciąż jednak obowiązuje mnie kontrakt z firmą, więc nie licz na to, że podam jej nazwę.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
DOMPOLSKI BANER
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC