1 funt szterling = PLN
Pogoda w
Luton
+19°C
Dzisiaj jest: 7.12.2019
polski-fryzjer-bedford MT-170x200px(bedfordpl) CICHY PHOTOGRAPHY      
pcla new  SHA baner

Kolędowanie w stylu gospel

zespol amen 1Największy zespół pop-gospel w Wielkiej Brytanii, czyli grupa AMEN, zaprasza na wyjątkowe koncerty kolęd. W programie tradycyjne, polskie kolędy, pastorałki i utwory o tematyce świątecznej, z których większość zaprezentowana została na płycie "Gdy Anioł". Wszystkie w nowoczesnych aranżacjach Romana Licznerskiego i Marka Podkowy.

 
28 stycznia ILFORD

16.00 – koncert
High Road, IG3 8SH, Ilford

29 stycznia READING

11.00 – Msza Św. 12.00 – koncert
Watlington Street, Berkshire, RG1 4RF, Reading


AMEN - AdoraMus Emigranci Najwyższemu to grupa ludzi, którzy podjęli wyzwanie, by w duchu radości śpiewać i grać na chwałę Najwyższemu Bogu. Grupa, nie muzyków a zapalonych ludzi, z szerokim wachlarzem doświadczeń muzycznych, wieku, wykonywanych zawodów, miejsca zamieszkania (Londyn, Derby, Leicester, Lincoln, St.Albans, Stafford, Bath, Waltham Cross, Peterborough, Corby).

Łączy ich pasja, dla której poświęcają swoją energię, zaangażowanie i czas.

Zamysł koncertowego uwielbienia powoli dojrzewa i przemienia się we wspólnotę. Specyficzną, opartą na wartościach i tradycji chrześcijańskiej, poczuciu polskiej tożsamości, która integruje się z otaczającą, brytyjską rzeczywistością, środowiskiem i kulturą. Grupa dojrzewa również muzycznie – wspierana przez wybitnych muzyków z Polski i prowadzona przez znanego instrumentalistę, Romana Licznerskiego.

Repertuar AMEN to zarówno standardy muzyki chrześcijańskiej, jak i własne kompozycje zespołu. Jedne i drugie w nowoczesnych aranżacjach, łączących elementy muzyki sakralnej, przez klasyczną aż do współczesnego pop w poszukiwaniu własnego stylu i brzmienia. Twórcą i aranżerem niemal całego repertuaru jest Roman Licznerski a repertuar kolędowy pomógł przygotować także Marek Podkowa, wybitny aranżer i saksofonista jazzowy.

Koncerty AMENu to ogromny ładunek energii w przekroju emocji od radości po wzruszenie, towarzyszących uwielbieniu - ale grupa nie ucieka też od treści refleksyjnych, dylematów współczesnego człowieka, wędrującego, poszukującego drogi do Boga.

 

zespol amen

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
DOMPOLSKI BANER
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC