1 funt szterling = PLN
Pogoda w
Luton
+19°C
Dzisiaj jest: 7.12.2019
polski-fryzjer-bedford MT-170x200px(bedfordpl) CICHY PHOTOGRAPHY      
pcla new  SHA baner

Bednarek w Londynie!

bednarek londyn 2017Wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista... Jednym słowem - Bednarek. Kamil Bednarek z zespołem wraca do Londynu. Już teraz wszystkich serdecznie zapraszamy na koncert, który odbędzie się za trzy tygodnie – bilety są dostępne do zakupu.

Bednarka posłuchamy w piątek, 28 kwietnia, w klubie The Garage (20-22 Highbury Corner, Londyn, N5 1RD). Drzwi otwierają się o 18.00. Wstęp dla osób 14 lat + (poniżej 16 lat tylko z dorosłym opiekunem). Liczba miejsc jest ograniczona.

Bilety, w cenie £25 (+ booking fee) są dostępne:
- na stronie organizatora przez system PayPal (tylko do odbioru przed koncertem, bez opcji wysyłki, ale tańsza opcja)
http://megayoga.co.uk/pl/imprezy/s/bednarek-trasa-2017-londyn 
lub
- http://www.ticketweb.co.uk/event/bednarek-tickets/259417

Wejściówki w dniu koncertu (o ile nie zostaną wykupione wcześniej) £30.

Wydarzenie FB:
https://www.facebook.com/events/222343751539108/ 

Bednarek Band
Rok 2008 – powstaje zespół Star Guard Muffin, którego pierwszym wydawnictwem była epka zatytułowana „Ziemia Obiecana”.

Zespół zdobył szeroką popularność w 2010 roku dzięki telewizyjnemu programowi „Mam Talent” i sukcesowi odniesionemu w nim przez Kamila Bednarka – wokalistę, kompozytora, autora tekstów i multiinstrumentalistę. Wydany w tym okresie debiutancki album StarGuardMuffin „Szanuj” uzyskał status podwójnej platyny.

W 2011 StarGuardMuffin gościli na Jamajce i efektem sesji nagraniowej w studio Tuff Gong rodziny Marley był maxisingiel „Jamaican Trip”, gdzie wśród gości pojawiają się m.in. Capleton, Stephen Newland (Rootz Underground), Dean Fraser, The Tamlins czy muzycy zespołu Shaggy’ego.

W 2012 roku po zmianach w składzie narodził się zespół BEDNAREK, który nagrał wysoko ocenianą płytę „Jestem…”, która utrzymywała się w zestawieniu OLiS ponad 12 miesięcy, a po upływie roku od wydania ponownie zajęła pierwszą pozycję. Rok później ukazał się suplement zawierający remixy oraz dubowe i koncertowe wersje.

W roku 2013 zespół BEDNAREK zwyciężył w plebiscycie MTV Music Awards w Europie Środkowej.

W 2014 na rynku pojawiło się wydawnictwo koncertowe DVD/CD z Przystanku Woodstock.

Rok 2015 to album „Oddycham”, zrealizowany m.in. w Tuff Gong Studio z gościnnym udziałem światowych gwiazd reggae jak Alborosie, Junior Kelly czy Dean Fraser. Płytę promują single „List”, „Euforia” i “Sailing”.

Zespół pracuje obecnie nad nowym krążkiem, który powinien ukazać się pod koniec października, a który promuje utwór „Talizman”.

 

bednarek londyn 2017 plakat

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
DOMPOLSKI BANER
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC