1 funt szterling = PLN
Pogoda w
Luton
+19°C
Dzisiaj jest: 12.11.2019
polski-fryzjer-bedford MT-170x200px(bedfordpl) CICHY PHOTOGRAPHY      
pcla new  SHA baner

Northampton Balloon Festival 2018

northampton balloon festival 2018Dwudziesta dziewiąta edycja popularnego Northampton Balloon Festival przed nami. Jeżeli tylko dopisze pogoda, przez trzy dni oglądać będziemy przepiękne widowiska na niebie oraz na ziemi z udziałem wielkich i kolorowych balonów. Program wydarzenia dodatkowo zapewni wszechstronną rozrywkę dla każdego, dlatego warto pojechać do Billing Aquadrome w ten weekend.

Luton świętuje St. George's Day

st georges day 2017Na 23 kwietnia przypada dzień patrona Anglii, świętego Jerzego, który – wedle legendy - zasłaniając się krzyżem pokonał smoka. Rodzimymi tradycjami w tym wyjątkowym dniu jest m.in. noszenie czerwonej róży oraz wywieszanie flagi z krzyżem świętego Jerzego. Z okazji St George's Day urządza się także liczne parady i festyny. Nie inaczej będzie w naszym mieście.

PolandJa w Luton – wygraj bilety do kina

polandja ukNajdziksze historie zdarzają się ludziom w najmniej odpowiednich momentach. „PolandJa” to pełna humoru opowieść o tym, jak (nie) radzimy sobie z rzeczywistością, która nas otacza. Jeśli chcielibyście zobaczyć owe perypetie w doborowej obsadzie, to od 21 kwietnia zapraszamy do sieci kin Cineworld. Dla naszych użytkowników mamy do wygrania dwa bilety na seans w Luton.

„Sztuka kochania” do zobaczenia w weekend

sztuka kochania ukNie macie pomysłu na ciekawe spędzenie czasu podczas rozpoczynającego się właśnie weekendu? Spieszymy z pomocą i namawiamy do wyprawy do Milton Keynes bądź Hatfield, gdzie na ekranach kin można będzie zobaczyć polski hit filmowy „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”.

Plener Klubu Fotografii Artystycznej

klub luton peak 0W dniach od 3 do 5 lutego bieżącego roku Klub Fotografii Artystycznej Luton w składzie: Daniel Cichy, Justyna Czapska, Małgorzata Dudziak, Cezary Kowalski, Paweł Pietruczuk, Paweł Rzepecki, Łukasz Suchocki, Anna Szydłowska, Mariusz Zych i Radosław Żołowski, wybrał się na plener fotograficzny do Peak District Castleton. 

Paluch wystąpi w Bedford

paluch bedford 1Plus44Events zaprasza na koncert Palucha w Bedford. Wydarzenie odbędzie się w klubie Esquires, w piątek, 3 marca. Raper będzie promować swój najnowszy - podwójnie platynowy już - album „Ostatni Krzyk Osiedla”. Nie zabraknie takich klasyków, jak "Szaman", "OKO", "Wracam do domu" czy "10/29".

WOŚP 2017 w Luton – fotorelacja

wosp luton 2017Wczoraj wiadomości zdominowała informacja o przyjęciu przez Komitet Noblowski nominacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy do Pokojowej Nagrody Nobla. Z tej okazji przypomnijmy sobie, jak wyglądał tegoroczny finał WOŚP w naszym mieście. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji autorstwa Mariusza Zycha.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
DOMPOLSKI BANER
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC