1 funt szterling = PLN
Pogoda w
Luton
+19°C
Dzisiaj jest: 22.5.2019
polski-fryzjer-bedford MT-170x200px(bedfordpl) CICHY PHOTOGRAPHY      
pcla new  SHA baner

Polska Noc Kabaretowa - wygraj bilety!

pnkukPowiedzieć, że podczas tegorocznej Polskiej Nocy Kabaretowej w UK czeka nas duża dawka śmiechu – to tylko część prawdy. Ta dawka bowiem będzie aż poczwórna. Przed publicznością w Londynie, Birmingham oraz Edynburgu zaprezentują się cztery wyjątkowe formacje kabaretowe. Chcecie wziąć udział w wydarzeniu? Mamy do rozdania dwie podwójne wejściówki!

Ekipa tworząca Polską Noc Kabaretową dobierana jest tak, aby trafić w gusta wszystkich fanów kabaretowych, niezależnie od wieku i poczucia humoru. Na scenie zobaczycie Paranienormalnych, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Nowaki oraz Kabaret K2 w premierowych programach.

Tegoroczna edycja Polskiej Nocy Kabaretowej to okazja do radości, uśmiechu czy nawet świętowania Mikołajek.

Setki zagranych dla Was spektakli, kolejne lata szlifowania ich formuły i poznawania Waszych oczekiwań pozwoliły organizatorom na stworzenie najlepszego i największego widowiska kabaretowego w kraju i za granicą.

Polska Noc Kabaretowa to impreza dla każdego, o czym świadczy różnorodność widzów, a łączy ich jedno – niepodważalne zadowolenie, uśmiech na twarzy i chęć odwiedzenia Polskiej Nocy Kabaretowej podczas kolejnej edycji pełnej nowości i zaskakujących momentów.

1.12 Dublin, The Helix, start 20.00
2.12 Edynburg, Assembly Hall, start 20.00
3.12 Birmingham, Bethel Convention Centre, start 20.00
4.12 Londyn, Troxy, start 19.00

Bilety dostępne na www.kabaretywuk.co.uk

 

UWAGA, WEJŚCIÓWKI DO ROZDANIA!

 

Dzięki uprzejmości organizatorów wydarzenia, nasza redakcja ma do rozdania dwie podwójne wejściówki na PNK w Londynie. Rozlosujemy je wśród wszystkich osób, które do niedzieli, 20 listopada, wyślą do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. email wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem.

 

pnkuk plakat

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
DOMPOLSKI BANER
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC