1 funt szterling = PLN
Pogoda w
Luton
+19°C
Dzisiaj jest: 21.4.2019
polski-fryzjer-bedford MT-170x200px(bedfordpl) CICHY PHOTOGRAPHY      
pcla new  SHA baner

PolandJa w Luton – wygraj bilety do kina

polandja ukNajdziksze historie zdarzają się ludziom w najmniej odpowiednich momentach. „PolandJa” to pełna humoru opowieść o tym, jak (nie) radzimy sobie z rzeczywistością, która nas otacza. Jeśli chcielibyście zobaczyć owe perypetie w doborowej obsadzie, to od 21 kwietnia zapraszamy do sieci kin Cineworld. Dla naszych użytkowników mamy do wygrania dwa bilety na seans w Luton.

Film "PolandJa" to komedia przedstawiająca współczesną Polskę w czasach rozwijającego się multikulturalizmu . Akcja filmu rozgrywa się w ciągu 24 godzin, podczas których bohaterowie przeżywają pasmo zabawnych perypetii, radykalnie zmieniających ich życie. Jest ostro, zabawnie, wzruszająco, a dwuznaczne sytuacje bawią do łez. Ukazany w krzywym zwierciadle obraz Polski jest punktem wyjściowym do refleksji nad kondycją współczesnego społeczeństwa w naszych trudnych, lecz również ciekawych czasach.

W sposób absolutnie brawurowy w filmie zagrali m.in.: Jerzy Radziwiłowicz, Iza Kuna, Michał Żurawski, Roma Gąsiorowska, Ewa Błaszczyk, Borys Szyc, Grzegorz Małecki, Kuba Gierszał, Paweł Domagała, Janusz Chabior, Szymon Bobrowski, Marek Bukowski i Jacek Beler.

Genialną muzykę do filmu skomponował Andrzej Smolik.- Życie jest pełne naszych małych dramacików, poprzekładanych masą komedii. Ważkie problemy z wydumanymi, przełomowe wybory z chwilowymi kaprysami. Czy jest patent, żeby zachować w tym wszystkim jakąś równowagę? Śmiech. I pewien dystans do samego siebie” – mówi reżyser filmu - Jestem przekonany, że to najlepsza metoda na nasze codzienne zmagania. Bohaterów filmu poznajemy w godzinie próby, w sytuacjach dla nich trudnych, które jednak nam, obserwatorom z zewnątrz, wydają się po prostu zabawne. Jeżeli miałem jakieś aspiracje, to chciałem zrobić współczesną mądrą komedię – dodaje.

Film "PolandJa" wyświetlany będzie w sieci kin Cineworld Cinemas w następujących miastach:Aldershot, Ashford, Ashton-under-Lyne, Basildon, Bexleyheath, Birmingham - NEC, Boldon -, Bolton, Bradford, Bristol, Broughton, Burton, Cardiff, Cheltenham, Crawley, Dundee, Edinburgh, Enfield, Feltham, Glasgow Silverburn, Gloucester, Harlow, Hemel, Hempstead, High Wycombe, Hull, Huntingdon, Ilford, Ipswich, Luton, Middlesbrough, Northampton, Nottingham, Poole, Rugby, Runcorn, Sheffield, Southampton, Stockport, Stoke, Swindon RC, Telford, Wandsworth, Wembley, WIQ, Wolves oraz Wood Green.


Uwaga! Konkurs!


Dzięki uprzejmości dystrybutorów filmu w Wielkiej Brytanii, mamy do rozdania dwa bilety na seans filmu w kinie w Luton w dniu 22 kwietnia. Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać poprawną odpowiedź na poniższe pytanie na nasz adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.:
Kto jest reżyserem filmu „PolandJa”?
Czekamy do poniedziałku, 17 kwietnia.

 

polandja uk plakat

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
DOMPOLSKI BANER
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC