1 funt szterling = PLN
Pogoda w
Luton
+19°C
Dzisiaj jest: 14.10.2019
polski-fryzjer-bedford MT-170x200px(bedfordpl) CICHY PHOTOGRAPHY      
pcla new  SHA baner

Polacy rozpoczynają walkę o siatkarskie mistrzostwo Anglii

mistrz siatkowka ukPo zdobyciu Pucharu Anglii polską, siatkarską drużynę IBB Polonia Londyn, czeka decydująca rywalizacja o tytuł najlepszego zespołu w kraju. O awans do finału fazy play off, w rozgrywkach siatkarskiej ligi Super 8, ekipa IBB Polonia zagra z London Lynx. Sezon regularny „Rysie” zakończyły na czwartym miejscu w tabeli. IBB Polonia grała z nimi dwa razy.

Polacy zdobyli Puchar Anglii!

polacy puchar angliiSiatkarze IBB Polonia pokonali Team Northumbria i zdobyli Puchar Anglii w meczu, który został rozegrany w sobotę w Narodowym Centrum Siatkówki w Kettering. Sportowa walka, do obejrzenia której zapraszaliśmy naszych czytelników, była bardzo zacięta i wyrównana, a towarzyszył jej znakomity doping polskich kibiców.

Puchar Świata w Rugby w Milton Keynes

rugby milton keynesRugby? Zazwyczaj kojarzy się z nudnym czy niezrozumiałym sportem, uprawianym przez Brytyjczyków. My jednak namawiamy do zmiany stereotypów i zapraszamy wszystkich na wyjątkowe, prestiżowe mistrzostwa tej dziedziny sportu, odbywające się m.in. w pobliskim Milton Keynes, dodatkowo wypełnione pirotechniczną paradą i koncertem Willa Younga!

Polski turniej piłkarski Longbrook Cup

turniej pilkarski ketteringKolejny turniej piłkarski, tym razem organizowany przez rodaków z Peterborough czyli polski klub piłkarski PL United Peterborough, odbędzie się w połowie sierpnia w Kettering. Zainteresowane uczestnictwem drużyny już teraz zapraszamy do zapisów. A będzie o co walczyć, bo obok sportowej satysfakcji, organizatorzy zapewniają także cenne nagrody.

KSW 29 w Polskim Klubie w Dunstable

ksw luton 1Wszystkich miłośników sportu z Luton i okolic zapraszamy dzisiaj do Klubu Polskiego w Dunstable przy 17 Victoria Street (LU6 3AZ). Szykują się wielkie emocje, bo przed nami transmisja na żywo 29. gali sportów walki KSW! A że nie samym sportem człowiek żyje, Klub otworzy przed gośćmi swój bar. Będzie można także zjeść smaczne i świeże jedzenie z grilla.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
DOMPOLSKI BANER
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC