1 funt szterling = PLN
Pogoda w
Luton
+19°C
Dzisiaj jest: 18.9.2019
polski-fryzjer-bedford MT-170x200px(bedfordpl) CICHY PHOTOGRAPHY      
pcla new  SHA baner

Polecane na weekend - wyprawa do Legolandu

Legoland bedford 1Pewnego majowego dnia ubiegłego roku, moja córka przybiegła od koleżanki z jakąś ulotką w ręku i z wypiekami na policzkach. Jednym tchem wyrzuciła z siebie: „Mamo, tato, jedziemy do Legolandu. Anastazja tam była z rodzicami i było tak świetnie, że my musimy tam po prostu pojechać. Błagam was pojedźmy tam, jest tak świetnie, że szok, będę już zawsze grzeczna, proszę…”. Gdyby nie to, że skończyło się jej powietrze w płucach i musiała odsapnąć, pewnie nadal nawijałaby o konieczności pojechania do Legolandu, bo każde dziecko po prostu MUSI tam pojechać.

WITAMY W ELY

Czy warto pokonać nieco ponad trzydzieści mil i zawitać z wycieczką do Ely? W poniższym artykule przekonujemy Was, że ta miejscowość jest warta odwiedzenia. Wbrew pozorom, Ely to nie tylko katedra, ale również miejsce pełne niespodzianek i atrakcji, przepięknie położone oraz pozostające w pamięci turystów.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
DOMPOLSKI BANER
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC