1 funt szterling = PLN
Pogoda w Luton
Luton
+10°C
Dzisiaj jest: 6.8.2020
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Bezpłatne sesje biegania w Peterborough

bieganie peterboroughPoczątek maja może być dobrym czasem na zadbanie o swoje zdrowie i kondycję. Z pomocą w tym temacie przychodzi urząd miasta i kampania Healthy Peterborough, proponując wszystkim zainteresowanym uczestnictwo w bezpłatnych sesjach treningowych. Biegać będzie można rano i popołudniu, począwszy od 4 maja.


Sesje odbywać się będą przez okres 10 tygodni. Te poranne zaczną się o 7.30 i potrwają godzinę. Popołudniowe bieganie jest zaplanowane od południa do 13.00.

Biegacze podczas każdej sesji wyruszą z Embankment Athletics Track przy Bishops Road.

Nie ma konieczności uprzedniego zapisywania się na biegi – wystarczy w wyznaczonych dniach i godzinach pojawić się na miejscu w butach i odzieży sportowej.

Do dyspozycji trenujących jest przebieralnia i prysznice.

Nad ćwiczącymi, podczas treningów, czuwać będzie wykwalifikowana kadra trenerów.

Bezpłatne sesje biegania mogą stać się, zdaniem pomysłodawców, dobrą okazją do poznania nowych osób, a także do wzmocnienia swojej motywacji sportowej, która często szwankuje, gdy biega się samemu.

Warto sprawić, by bieganie i inne ćwiczenia fizyczne stały się częścią naszego zdrowego stylu życia – po więcej informacji mieszkańcy Peterborough mogą sięgnąć, odwiedzając stronę internetową: www.healthypeterborough.org.uk 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
ABC