1 funt szterling = PLN
Pogoda w
Luton
+19°C
Dzisiaj jest: 26.8.2019
polski-fryzjer-bedford MT-170x200px(bedfordpl) CICHY PHOTOGRAPHY      
pcla new  SHA baner

Dobranocny ogród w Dunstable

dobranocny ogrod dunstableIgipigiel, Makka Pakka i Upsy Daisy wraz z przyjaciółmi przybywają do Dunstable. Bohaterów ukochanego przez dzieci programu telewizyjnego „Dobranocny ogród”, emitowanego na antenie Cbeebies, można będzie zobaczyć podczas przedstawienia w Grove Theatre. I chociaż do wydarzenia pozostało kilka miesięcy, to bilety na show są już prawie wyprzedane – spieszcie się, aby zarezerwować swoje!

„Dobranocny Ogród” jest współczesną adaptacją, tradycyjnych obrazkowych książeczek dla dzieci, która zabiera je w pobudzającą wyobraźnię podróż, do świata pełnego kolorowych, przesympatycznych i zabawnych stworzeń. Program, wymyślony przez twórców „Teletubisiów”, jest w równej mierze zabawny co uspokajający, mający zarazem uczyć, bawić i wyciszać dzieci. Kręcony przy pomocy najnowszych osiągnięć grafiki komputerowej i tradycyjnych technik kostiumowych, w zapierającej dech w piersi naturalnej, leśnej scenerii, program dostarcza naszym milusińskim niezapomnianych wrażeń. Dzieci oglądają w nim sympatyczne stworzonka i wraz z nimi przeżywają niezwykłe przygody. Dobranocny ogród zamieszkują m.in. Makka Pakka, który uwielbia kamienie i sam przypomina jeden z nich. Najchętniej myje twarze innym bohaterom, nosi też trąbkę, którą komunikuje swoje przybycie. Igipigiel przypomina niebieskiego misia, pojawia się zawsze na początek i koniec odcinka. Upsy Daisy uwielbia śpiewać, zwłaszcza przez megafon, a stworki Ooo, Eee i Unn grają na instrumentach i często myją zęby.

W roku 2007 serial otrzymał brytyjską nagrodę BAFTA jako najlepszy program aktorski dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Bajka jest przeznaczona dla dzieci do trzeciego roku życia, choć z zainteresowaniem oglądają ją również starsze pociechy.

Przedstawienie z bohaterami bajki wybiera się w trasę po UK już po raz dziesiąty. Do tej pory show obejrzało ponad milion osób.

Dobranocny ogród w Dunstable – szczegóły show:
Data: wtorek i środa, 2-3 kwietnia 2019
Godzina: 13:00 oraz 16:00 pierwszego dnia, a drugiego 10:00 i 13:00
Miejsce: Grove Theatre, Grove Park, Court Drive, Dunstable, Bedfordshire, LU5 4GP
Czas trwania: 60 minut
Bilety: do kupienia na stronie http://www.grovetheatre.co.uk/events/in-the-night-garden-live/

Zwiastun trasy:

dobranocny ogrod dunstable slider

 

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
DOMPOLSKI BANER
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC