1 funt szterling = PLN
Pogoda w
Luton
+19°C
Dzisiaj jest: 25.6.2019
polski-fryzjer-bedford MT-170x200px(bedfordpl) CICHY PHOTOGRAPHY      
pcla new  SHA baner

Bon Jovi w UK

bon jovi ukPo wielu latach nieobecności na Wyspach, jeden z najpopularniejszych zespołów rockowych na świecie – Bon Jovi - przyjedzie do UK, aby zagrać trzy wyjątkowe koncerty w ramach trasy promującej najnowszy album zespołu „This House Is Not For Sale”. Fani grupy zobaczą ją na żywo w Coventry, Londynie oraz w Liverpoolu. Bilety na występy będą dostępne w sprzedaży od piątku, 2 listopada.

W 2019 roku Bon Jovi zagra w UK w następujących terminach:
- 19 czerwca: Anfield Stadium, Liverpool
- 21 czerwca: Wembley Stadium, Londyn
- 23 czerwca: Ricoh Arena, Coventry

Sprzedaż wejściówek na wydarzenia będzie prowadzona online przez Live Nation na stronie: https://www.livenation.co.uk/artist/bon-jovi-tickets. Miłośników zespołu, którzy chcą uczestniczyć w koncertach, zachęcamy do wejścia na stronę w piątek tuż po godzinie 09:00 i szybki zakup biletów – organizatorzy spodziewają się, że wejściówki sprzedadzą się jak świeże bułeczki.

Zespół Bon Jovi powstał w 1983 roku w New Jersey. Przez trzy lata nagrali dwa albumy, ale dopiero ich kolejny, wydany w 1986 roku „ Slippery When Wet” przyniósł artystom wielką popularność za sprawą takich hitów, jak „You Give Love a Bad Name” czy „Livin’ on a Prayer”. W ramach promocji płyty Bon Jovi wyruszyli w pierwszą wielką trasę koncertową o nazwie ”The Never Ending Tour”, podczas której zagrali ponad 190 koncertów.
Kolejnym singlem z płyty została piosenka „Wanted Dead or Alive”, którą zespół wykonał na gali rozdania MTV Video Music Awards w 1989. Muzycy zaprezentowali się na scenie w skromnym, akustycznym wydaniu, co zapoczątkowało tzw. koncerty „unplugged”. W latach 90' i 00' zespół kontynuował dobrą passę, wydając kolejne albumy z przebojami takimi, jak „Keep The Faith”, „Always” czy „It's My Life”. Ich ostatnie wydawnictwo pochodzi z 4 listopada 2016 roku. W 2018 roku zespół został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame.

bon jovi uk slider

 

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
DOMPOLSKI BANER
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC