1 funt szterling = PLN
Pogoda w
Luton
+19°C
Dzisiaj jest: 25.6.2019
polski-fryzjer-bedford MT-170x200px(bedfordpl) CICHY PHOTOGRAPHY      
pcla new  SHA baner

„Bohemian Rhapsody” z polskimi napisami w Luton

bohemian rhapsody pl ukW historii muzyki nie było i zapewne nie będzie drugiej takiej osobowości. Freddie Mercury do dziś jest idolem wielu, choć od jego śmierci minęło już 27 lat. Film na podstawie życiorysu muzyka od lat był oczekiwany przez jego fanów. W końcu przyszedł na niego czas - „Bohemian Rhapsody” z polskimi napisami zobaczymy już za kilka dni w kinie w Luton.

„Bohemian Rhapsody” - szczegóły seansu w Luton:
Data: czwartek, 8 listopada
Miejsce: Cineworld Luton, The Galaxy, 1 Bridge St, Luton LU1 2NB
Godzina: 17:40
Czas trwania: 2 godz. 14 min.
Bilety: w cenie £11.70 dostępne na stronie https://www.cineworld.co.uk/films/bohemian-rhapsody-with-polish-subtitles

„Bohemian Rhapsody” to niezwykła opowieść o powstałym w latach 70. XX wieku zespole Queen i jego frontmanie Freddiem Mercurym, który zapisał się w historii muzyki popularnej jako jeden z najlepszych wokalistów. W rolę Mercury’ego wcielił się amerykański aktor Rami Malek znany m.in. z serialu TV „Mr. Robot”.

Film ukazuje błyskotliwą karierę zespołu, który dzięki ikonicznym utworom i rewolucyjnemu brzmieniu wspiął się na szczyty sławy, dopóki skandalizujący styl życia Mercury’ego nie postawił wszystkiego pod znakiem zapytania.

Triumfalny powrót zespołu podczas koncertu na rzecz Live Aid z udziałem cierpiącego na śmiertelną chorobę Mercury’ego wszedł na trwałe do historii muzyki rockowej i po dziś dzień stanowi źródło inspiracji dla wszystkich tych, którzy czują się inni, niepoprawnych marzycieli i wielbicieli muzyki na całym świecie.

bohemian rhapsody pl uk plakat

bohemian rhapsody pl uk slider

 

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
DOMPOLSKI BANER
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC