1 funt szterling = PLN
Pogoda w
Luton
+19°C
Dzisiaj jest: 26.8.2019
polski-fryzjer-bedford MT-170x200px(bedfordpl) CICHY PHOTOGRAPHY      
pcla new  SHA baner

Skandaliczny atak na Polaków!

atak na polakow peterborough 1Do brutalnego znieważenia polskiej pary doszło co prawda kilka dni temu – dzisiaj jednak możemy uciąć wszystkie plotki i wątpliwości dzięki odpowiedzi na naszego maila, otrzymanej z biura prasowego lokalnej policji. Tak, do ataku doszło w Peterborough. Dokonał go 30-letni Arun Ali, zamieszkały przy Outfield w dzielnicy Bretton. Dzisiaj przed Peterborough Magistrates Court mężczyzna odpowie za swoje czyny.


Ali został aresztowany i oskarżony o napaść, napaść na tle rasowym, zakłócanie porządku publicznego, zakłócanie porządku publicznego na tle rasowym oraz o nieostrożną jazdę.

Atak na Polaków w Peterborough udało się zarejestrować na poniższym filmie:Jak można wywnioskować z nagrania, trzydziestolatek zdenerwował się z powodu uszkodzenia swojego samochodu w stłuczce. Następnie znieważył polską parę, kierując do Polaka te oto słowa:
- Spójrz na siebie. Jesz wieprzowinę i wyglądasz jak świnia. Jesteś pie****oną świnią! Ty pie****na cioto!

Wyzwisk nie udało się powstrzymać pomimo zwrócenia mężczyźnie uwagi na fakt, że jego wypowiedzi są rasistowskie.

Video pokazuje, że oberwało się także Polce, która nagrywała całość zdarzenia telefonem komórkowym. - Zabieraj ten pie****ony telefon sprzed mojej twarzy – krzyknął Arun Ali, a następnie nazwał kobietę "su*ą". Później chciał ją opluć, popchnął ją i próbował wytrącić telefon z ręki.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
DOMPOLSKI BANER
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC