1 funt szterling = PLN
Pogoda w Luton
Luton
+10°C
Dzisiaj jest: 22.4.2024
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Pożar w Peterborough Hotpoint

pozar hotpointTo, co wczoraj wieczorem stało się przy Shewsbury Avenue wstrząsnęło naszym miastem. I to dosłownie. Najpierw wybuchy, w następstwie gigantyczny pożar i chmury dymu, które spowiły Peterborough. Żywioł udało się opanować dzięki fantastycznej pracy strażaków – nikt nie został ranny. Dzisiaj policja dokonała kilku aresztowań w związku z tą sprawą.

Straż pożarna została wezwana do fabryki Hotpoint w czwartek, około godziny 18:57. Na miejscu pojawiło się w sumie 55 strażaków; ekipy z Whittlesey, Dogsthorpe, Stanground, Yaxley, March, Sawtry i Wisbech, wspomagane przez kolegów ze Spalding oraz sprzęt sprowadzony z Huntingdon, Ramsey, Newmarket oraz Fakenham.

Ratownicy zastali pożar obejmujący 52 naczepy na terenie zajmowanym kiedyś przez Pedigree Petfoods, na tyle Hotpoint. W środku przyczep znajdowały się części do pralek i lodówek.

Shrewsbury Avenue, Morley Way i Celta Road zostały tymczasowo zamknięte, a mieszkańcy okolicznych domów musieli szczelnie zamknąć drzwi oraz okna.

Strażacy opuścili teren fabryki około godziny 01:00.

Policja aresztowała w piątek, 29 sierpnia, pięciu nastolatków w związku z pożarem, który przyniósł straty rzędu 2 milionów funtów. Jeden z nich ma 15 lat, trzech 16, a ostatni jest dziewiętnastolatkiem. Wszyscy przebywają obecnie w Thorpe Wood Police Station.

Poniżej galeria zdjęć lokalnej straży pożarnej i policji z wydarzenia w dzielnicy Woodston:

h6

h2

h3

h4

h5

h6

h7

h8

h9

h10

h11

h12

h13

h14

h15

h16

h17

h18

h19

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
ABC