1 funt szterling = PLN
Pogoda w Luton
Luton
+10°C
Dzisiaj jest: 21.5.2024
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Świąteczna iluminacja 2019

iluminacja peterborough 2017Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta! Czas przyszykować nasze miasto na zbliżające się Boże Narodzenie. Uroczysty pokaz miejskich dekoracji i oświetlenia świątecznego, który odbędzie się w piątek 15 listopada w centrum Peterborough, dostarczy świetnej rozrywki i niespodzianek dla wszystkich.

Największą niespodzianką jest zmiana najważniejszej ozdoby czyli choinki. Włodarze postanowili bowiem, że w tym roku w centrum mieszkańców i gości cieszyć będzie widok prawdziwego, 12-metrowego drzewka zamiast sztucznej choinki, która gościła w okresie świątecznym w Peterborough od 2014 roku.

Całość piątkowej imprezy poprowadzą Kev Lawrence i Andy Lake z BBC Radio Cambridgeshire.

Pierwsze atrakcje czekają nas już od godziny 15:00. Iluminacja zostanie uruchomiona o 19:00 przez władze miejskie oraz oczywiście samego świętego Mikołaja. Następnie przyjdzie czas na pokaz fajerwerków oraz zakończenie zabawy o godzinie 20:00.

Na scenie zaprezentują się m.in.: 4th Labyrinth, Urban Dance Academy, Peterborough Cathedral Choir, Peterborough Voices, Lucy's Pop Choir oraz gwiazdy z Cresset, Key i New Theatre.

Warto wspomnieć, że w tym samym dniu przy Cathedral Green otworzy się świąteczny targ, gdzie zrobimy zakupy do dnia 28 grudnia. Podobne odwiedzimy nieco wcześniej, bo od 17 i 26 listopada, odpowiednio przy Bridge Street i Long Causeway oraz na Cathedral Square.

W ramach wydarzenia metamorfozę przejdzie również budynek Guildhall, gdzie na dzieci czekać będzie spotkanie ze świętym Mikołajem, gry i zabawy oraz przejażdżki karuzelą.

iluminacja peterborough 2017 slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
ABC