1 funt szterling = PLN
Pogoda w Luton
Luton
+10°C
Dzisiaj jest: 15.6.2024
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Peterborough na weekend #17

pnw gl 17Przed nami kolejny weekend z wieloma ciekawymi, letnimi i miejskimi wydarzeniami. Zadowoleni powinni być szczególnie fani gry Minecraft, a to za sprawą MineVention 2018 w The Cresset oraz miłośnicy motoryzacji, których zapraszamy na zlot Land Roverów. W programie imprez również letni festyn w Itter Park oraz dzień otwarty w przedszkolu Belsize, gdzie pracują polskie opiekunki. Udanego weekendu! 

 

 


Co?
Dzień otwarty w Belsize Day Nursey
Gdzie?
Belsize Day Nursery, Celta Road, Woodston, PE2 9JA, Peterborough
Kiedy?
Niedziela, 5 sierpnia, 13:00 – 15:00
Za ile?
Wydarzenie bezpłatne
Opis:
Dzień otwarty w przedszkolu, w którym pracują polskie opiekunki, połączony z atrakcjami dla najmłodszych; grami, zabawami, zumbą, loterią oraz dmuchańcami. To również szansa na zwiedzenie pomieszczeń przedszkolnych i zapisanie do przedszkola swojego dziecka.

 

przedszkole belsize peterborough slider
Co?
MineVention 2018
Gdzie?
The Cresset, Rightwell, Bretton, PE3 8DX, Peterborough
Kiedy?
Sobota i niedziela, 4 i 5 sierpnia, 09:00 – 17:00
Za ile?
Bilety cenie 20 funtów oraz wejściowki rodzinne za 70 funtów dostępne na https://cresset.ticketsolve.com/shows/873584754 Dzieci do lat 3 mają bezpłatny wstęp.
Opis:
Gratka dla fanów gry Minecraft. W programie konwencji m.in. spotkania z popularnymi wśród fanów gry youtuberami, konkursy, turnieje, zabawa na scenie głównej oraz możliwość grania w grę na wszechobecnych na miejscu konsolach oraz komputerach. Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się tutaj: http://minevention.co.uk/events/peterborough/

pnw 74
Co?
Itter Park Summer Fun Day 2018
Gdzie?
Itter Park w Peterborough
Kiedy?
Niedziela, 5 sierpnia, 11:00 – 19:00
Za ile?
Wstęp na wydarzenie jest wolny.
Opis:
Kolejna letnia impreza, tym razem w pięknych okolicznościach Itter Park w Peterborough. Wśród atrakcji m.in.: muzyka wykonywana na żywo, wesołe miasteczko, stoiska handlowe, stoiska z jedzeniem i piciem oraz lodami, rękodzieło, malowanie twarzy i wiele więcej.

pnw 75

Co?
Land Rover Day
Gdzie?
Nene Valley Railway, Wansford Station, PE8 6LR, Peterborough
Kiedy?
Sobota, 4 sierpnia, 09:00 – 16:00
Za ile?
Wydarzenie bezpłatne
Opis:
Coś dla miłośników motoryzacji. Zarówno starsze oraz klasyczne modele, jak i nowsze wersje Land Roverów pojawią się na zlocie w Nene Valley Railway. Szczegóły tutaj: https://nvr.vticket.co.uk/product.php/32/land-rovers

pnw 76

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
ABC