1 funt szterling = PLN
Pogoda w Luton
Luton
+10°C
Dzisiaj jest: 29.2.2024
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Peterborough na weekend #25

pnw gl 25W ten weekend możemy liczyć na kilka naprawdę ciekawych wydarzeń w naszym mieście. Począwszy od jednego z największych w całym kraju targu antyków w Peterborough Arena, poprzez wspaniałą zabawę z ukochaną przez dzieci Świnką Peppą i sobotnią imprezę klubową w stylu pirackim, na spektakularnym spotkaniu z tangiem argentyńskim kończąc. Będzie też coś dla zdrowia. Udanego piątku, soboty i niedzieli!
Co?

Festiwal Antyków
Gdzie?
Peterborough Arena, East of England Showground, Peterborough, PE2 6XE
Kiedy?
Piątek, 28 września, 07:00 – 10:00 (Early Trade) i 10:00 – 16:30 oraz sobota, 29 września, 09:00 – 16:30
Za ile?
Dzieci i młodzież do lat 16 mają bezpłatny wstęp. Bilety na sesję Early Trade £15, pozostałe piątkowe w cenie £7.50, a sobotnie - £5. Bezpłatny parking.
Opis:
W Peterborough Arena ponownie zagości jeden z największych targów antyków w Europie, którego historia sięga 1972 roku. Podczas wydarzenia będzie można nabyć różnego rodzaju starocie, pamiątki, przedmioty w stylu vintage i piękne, unikalne rzeczy z tzw. „duszą”.

pnw 103

Co?
One Big Saturday - Pirate Party
Gdzie?
Edwards / Flares / Red Room, Broadway, PE1 1RS, Peterborough
Kiedy?
Sobota, 29 września, 22:00 – 05:00
Za ile?
Bilety w cenie £5 (przed godz. 23:00)
Opis:
Impreza w pirackim stylu, z darmowymi opaskami na oczy i pirackimi chustami oraz zniżkami na alkohol. Możliwość zarezerwowania opcji VIP. Szczegóły imprezy tutaj: https://www.edwardsbars.co.uk/peterborough/29-09-2018/one-big-saturday-pirate-party

pnw 104

Co?
Zabawa sensoryczna ze Świnką Peppą
Gdzie?
Tesco Extra Hampton Community Room, Tesco Extra, Serpentine Green Shopping Centre
Kiedy?
Sobota, 29 września, godz. 14:00 (sesja dla dzieci 12 miesięcy – 8 lat)
Za ile?
Bilet w cenie £6.50 za dziecko do kupienia tutaj: https://portal.littlesquigglers.co.uk/Courses/Course+Details/?course_id=329
Opis:
Messy Play w najlepszym wydaniu, ze Świnką Peppą w roli bohaterki. Przed najmłodszymi pięć zabaw sensorycznych, trzy artystyczne, opowiadanie historii oraz przekąski.

pnw 105

Co?
Tangomotion
Gdzie?
The Key Theatre, Embankment Road, Peterborough, PE1 1EF
Kiedy?
Sobota, 29 września, godz. 19:30
Za ile?
Bilety w cenie £21.50 dostępne na stronie https://vivacity.org/whatson/theatre-and-arts/tangomotion/
Opis:
Przed nami niesamowite widowisko taneczne. Weźmie w nim udział czwórka światowej klasy tancerzy, którzy we wspaniałych kostiumach i przy akompaniamencie genialnego zespołu Tango Siempre, zabiorą nas w podróż do serca Tango Argentino.

pnw 106

Co?
Stoptober Roadshow
Gdzie?
Peterborough Town Hall, 45 Bridge Street, Peterborough
Kiedy?
Sobota, 29 września, 09:00 – 17:00
Za ile?
Wydarzenie bezpłatne
Opis:
Tradycyjnie październik jest w UK miesiącem, w którym eksperci namawiają nałogowców do rzucenia palenia. Jeśli wytrwają oni w swoim postanowieniu przez 28 dni, mają pięć razy więcej szans na całkowite zaprzestanie palenia papierosów – mówią osoby zaangażowane w akcję Stoptober. Dzięki inicjatywie zerwać z nałogiem próbowano już ponad milion razy, a w ten weekend w naszym mieście palacze dowiedzą się, co trzeba zrobić, aby zasilić grono wolne od „dymka”. W ratuszu miejskim profesjonalnymi radami i narzędziami służyć będą specjaliści z Healthy Peterborough Lifestyle Service, którzy indywidualnie podpowiedzą, jak pożegnać się z nałogiem.

pnw 107

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
ABC