1 funt szterling = PLN
Pogoda w Luton
Luton
+10°C
Dzisiaj jest: 15.6.2024
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Strefa kibica w Peterborough

mundial 2018 peterboroughDoczekaliśmy się! Rozpoczęło się wielkie święto piłki nożnej – mistrzostwa świata w Rosji. Zapraszamy do dopingowania naszej reprezentacji podczas trzech meczów grupowych; z Senegalem, Kolumbią oraz Japonią. Wszystkie mecze mistrzostw zobaczymy w jakości HD w pubie Solstice w Peterborough. A zmagania brytyjskiej reprezentacji – w specjalnej strefie kibica, za pubem Solstice przy Brook Street.

Biegaj w Peterborough!

bieganie peterboroughPoczątek maja może być dobrym czasem na zadbanie o swoje zdrowie i kondycję. Z pomocą w tej sprawie po raz kolejny przychodzi urząd miasta i kampania Healthy Peterborough, proponując wszystkim zainteresowanym uczestnictwo w bezpłatnych sesjach biegania. Trenować będzie można w porze popołudniowej. Zajęcia potrwają do 4 lipca.

Zmierz się z dmuchańcami!

bieg peterborough 1Jeśli jesteście fanami takich programów, jak „Wipe Out” czy „Ninja Warrior UK”, lubicie aktywnie spędzać wolny czas i nie boicie się wyzwań – to mamy dla Was świetną wiadomość. Już za kilka dni w Peterborough pojawi się możliwość pokonania wyjątkowego toru przeszkód – złożonego z gigantycznych dmuchańców!

Bezpłatne poranne bieganie

bezplatne bieganie peterboroughNajwyższy czas zadbać o swoją formę fizyczną przed latem! Dla tych osób, którym brakuje motywacji, organizacji lub środków finansowych, mamy dobrą wiadomość; ruszają bezpłatne poranne sesje biegowe w Peterborough. Zainteresowanych zapraszamy na Embankment Athletics Track przy Bishops Road w każdą środę, od godziny 7.30.

Mecz Polaków w Peterborough

eunice huntingdonW ten piątek, 21 kwietnia, czekają nas spore emocje sportowe. Polska drużyna piłkarska Eunice Huntingdon rozegra bowiem ważny mecz ze swoim angielskim przeciwnikiem; zespołem Neci FC Peterborough. Pojedynek odbędzie się na Branch Bros Stadium przy Chestnut Avenue (PE1 4PE) w Peterborough. Start o godzinie 19:15. Zapraszamy do dopingowania naszych rodaków!

Polacy w walce o mistrzostwo Anglii

mistrz siatkowka ukPo zdobyciu Pucharu Anglii polską, siatkarską drużynę IBB Polonia Londyn, czeka decydująca rywalizacja o tytuł najlepszego zespołu w kraju. O awans do finału fazy play off, w rozgrywkach siatkarskiej ligi Super 8, ekipa IBB Polonia zagra z London Lynx. Sezon regularny „Rysie” zakończyły na czwartym miejscu w tabeli. IBB Polonia grała z nimi dwa razy.

Polacy zdobyli Puchar Anglii!

polacy puchar angliiSiatkarze IBB Polonia pokonali Team Northumbria i zdobyli Puchar Anglii w meczu, który został rozegrany w sobotę w Narodowym Centrum Siatkówki w Kettering. Sportowa walka, do obejrzenia której zapraszaliśmy naszych czytelników, była bardzo zacięta i wyrównana, a towarzyszył jej znakomity doping polskich kibiców.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
ABC