1 funt szterling = PLN
Pogoda w Luton
Luton
+10°C
Dzisiaj jest: 21.5.2024
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Polacy w walce o mistrzostwo Anglii

mistrz siatkowka ukPo zdobyciu Pucharu Anglii polską, siatkarską drużynę IBB Polonia Londyn, czeka decydująca rywalizacja o tytuł najlepszego zespołu w kraju. O awans do finału fazy play off, w rozgrywkach siatkarskiej ligi Super 8, ekipa IBB Polonia zagra z London Lynx. Sezon regularny „Rysie” zakończyły na czwartym miejscu w tabeli. IBB Polonia grała z nimi dwa razy.

- Pierwszy mecz, na boisku rywali, wygraliśmy 3-0. Natomiast w drugim spotkaniu, które odbyło się w naszej hali w Brentford, ekipie London Lynx udało się „urwać” nam jednego seta. Pozycja tej drużyny po sezonie regularnym odzwierciedla jej możliwości. Potrafią być groźni i nie zapominamy o tym - powiedział trener IBB Polonia, Vangelis Koutouleas.

Mecze półfinałowe odbędą się 23 i 24 kwietnia (sobota, niedziela) w Brentford Fountain Leisure Centre w Londynie.

- Mecze play off potrafią rządzić się swoimi prawami. Podchodzimy do rywali z szacunkiem, ale nie ze strachem. Chcemy wygrać te dwa mecze i awansować do finału. Jak zawsze liczymy na wsparcie naszych wyjątkowych kibiców. Są z nami na każdym meczu, za co bardzo dziękujemy - mówi kapitan IBB Polonia, Bartek Kisielewicz.

- Chcemy, żeby weekend z meczami półfinałowymi, był siatkarskim świętem. Planujemy atrakcje dla kibiców i oczywiście sportowe emocje. Zachęcamy wszystkich do rezerwacji darmowych biletów wstępu. Warto przyjść z całą rodziną, znajomymi i przyjaciółmi - mówi prezes IBB, Polonia Bartek Łuszcz.

Zwycięzca dwumeczu zagra w finale fazy play off rozgrywek ligi Super 8, czyli uzyska prawo gry w meczach, które wyłonią mistrza Anglii.

Bezpłatne bilety na weekendowe mecze z London Lynx, można rezerwować na stronie internetowej www.polonia.eventbrite.co.uk.

Informacje o IBB Polonia na bieżąco na stronie www.polonia.vc oraz na Facebooku www.facebook.com/poloniavc

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
ABC