1 funt szterling = PLN
Pogoda w Luton
Luton
+10°C
Dzisiaj jest: 21.5.2024
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Mecz Polaków w Peterborough

eunice huntingdonW ten piątek, 21 kwietnia, czekają nas spore emocje sportowe. Polska drużyna piłkarska Eunice Huntingdon rozegra bowiem ważny mecz ze swoim angielskim przeciwnikiem; zespołem Neci FC Peterborough. Pojedynek odbędzie się na Branch Bros Stadium przy Chestnut Avenue (PE1 4PE) w Peterborough. Start o godzinie 19:15. Zapraszamy do dopingowania naszych rodaków!

Drużyna Eunice Huntingdon powstała w maju 2016 roku. Na samym początku w jej szeregach grało około 20 zawodników. Trenerem zespołu został znany w środowisku piłkarskim w Peterborough Grzegorz Misiura, który przez dwa i pół roku trenował klub PL United Peterborough. Prezesem klubu jest Piotr Frankow a głównym sponsorem właściciel polskiej piekarni, Marcin Laskowski.

W swoim pierwszym sezonie drużyna Eunice Huntigdon awansowała do prestiżowego finału pucharu ChromaSport & Trophies League 2016/2017.

Aktualnie w zespole gra 38 zawodników oraz trenuje dodatkowo 10 osób. Pochodzą oni i mieszkają w różnych miastach, m.in. w Huntingdon, Peterborough, Kettering, Corby czy Chatteris – wszystkich jednak łączy wspólna pasja. W planach drużyny znajduje się uruchomienie kolejnego klubu piłkarskiego, chętne do grania osoby proszone są o kontakt z trenerem.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
ABC