1 funt szterling = PLN
Pogoda w Luton
Luton
+10°C
Dzisiaj jest: 21.5.2024
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

“Kryptonim Polska” w kinach w UK

kryptonim polska 1 polski film komedia uk peterborough bedford luton polacy polonia strona portal ogloszeniaZaskakująca i pełna gwiazd komedia o absurdach naszej rzeczywistości i tematach, których w polskim kinie jeszcze nie było. Dwa zwalczające się środowiska, dwa przeciwstawne pomysły na życie, a w tym wszystkim ona i on... I miłosne uczucie wystawione na największą próbę. O tym, w wielkim skrócie, opowiada film “Kryptonim Polska”, który od 16 września będzie można zobaczyć w kinach w całym UK.

Kogle Mogel 4 w kinach w UK

kogel mogel 4 ukNadchodzi koniec świata. Oczywiście jedynie w postaci najnowszej polskiej komedii; kontynuacji uwielbianej przez wszystkich serii. Film “Koniec świata czyli kogel-mogel 4”, według zapowiedzi dystrybutora obrazu w UK, zobaczymy w kinie Cineworld w Luton w dniach 18-20 lutego.

"Psy 3" w Luton

psy 3 ukNa ten film miłośnicy polskiego kina sensacyjnego czekali z wypiekami na twarzy. Już jest i już za moment będziemy mogli go zobaczyć również w Odeon w Luton. Mowa oczywiście o trzeciej części "Psów" z Bogusławem Lindą w roli głównej. Zobaczcie, czy kontynuacja spełnia wysokie oczekiwania i czy ma szanse na zyskanie miana kultowej – zapraszamy na seans w naszym miejskim kinie.

Imprezy sylwestrowe 2019/2020

8sylwester peterborough 2019Najważniejsza noc w roku przed nami. Jeśli jeszcze nie wiecie, gdzie będzie się bawić; nie macie pomysłu na imprezę lub szukacie lepszej niż ta, na której macie być – koniecznie zobaczcie w naszym przeglądzie, co okoliczne kluby, bary i restauracje mają w swojej sylwestrowej ofercie. Już teraz życzymy Wam udanej, szampańskiej zabawy!

"1800 gramów" w naszym kinie

1800 gramow ukNowy rok – nowy polski film w kinie w Peterborough. Tym razem będzie to najnowszy projekt TVN, producenta takich hitów jak „Listy do M.” czy „Podatek od miłości”, które przed wielkimi ekranami zgromadziły łącznie imponującą liczbę blisko 10 milionów widzów. W roli głównej zobaczymy Magdalenę Różczkę, której partnerują m.in.: Piotr Głowacki, Danuta Stenka, Wojciech Mecwaldowski i... raper Grubson.

"Jak poślubić milionera" w Luton

jak poslubic milionera uk„Jak poślubić milionera” to komediowy przewodnik dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwych związkach. Główni bohaterowie filmu zamiast czekać, aż ślepy los ześle im upragnioną miłość, biorą sprawy w swoje ręce i zapisują się na kurs gwarantujący znalezienie drugiej połówki. Ich perypetie obejrzymy w kinie w Peterborough już wkrótce.

"Proceder" w kinie Odeon

proceder ukTo jeden z najbardziej oczekiwanych filmów w 2019 roku. I nie ma się co dziwić; opowiada wszak prawdziwą historię człowieka-artysty, którego życie, aż do samego końca, nie było usłane różami i któremu bliskie były problemy egzystencji na marginesie społeczeństwa. "Proceder" obejrzymy już za kilka dni w kinie w Peterborough.

Widowisko ognia i lodu w PE1

fire and ice peterborough oneTo będzie jedna z najbardziej zjawiskowych inauguracji sezonu świątecznego w naszym mieście. Centrum handlowe Peterborough One zaprasza na spektakl ognia i lodu. W programie zapierające dech w piersiach pokazy, scena muzyczna, warsztaty, parada lampionów, no i oczywiście fajerwerki oraz uruchomienie świątecznych dekoracji. A oto szczegóły:

(Nie)znajomi w Luton

nieznajomi ukNie ma to, jak wybrać się do kina na film, który rozbawi nas do łez i jednocześnie wzruszy. Nowa polska produkcja w reżyserii Tadeusza Śliwy zapewni widzom takie właśnie emocje. Zapraszamy na seanse filmu "(Nieznajomi)" w kinie Showcase w Peterborough, które rozpoczną się jeszcze w tym tygodniu.

Film "Legiony" w naszym kinie

legiony ukW czasach zapomnienia pamiętali. W czasach nienawiści kochali. W czasach niewoli walczyli. Młodzi ludzie z pokolenia lat 1914-1916, które dało Polsce niepodległość. To właśnie o nich opowiadają „Legiony" – imponujący rozmachem film, który już za kilka dni zobaczymy na ekranie kina w Peterborough.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
ABC