1 funt szterling = PLN
Pogoda w Luton
Luton
+10°C
Dzisiaj jest: 18.7.2024
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Widowisko ognia i lodu w PE1

fire and ice peterborough oneTo będzie jedna z najbardziej zjawiskowych inauguracji sezonu świątecznego w naszym mieście. Centrum handlowe Peterborough One zaprasza na spektakl ognia i lodu. W programie zapierające dech w piersiach pokazy, scena muzyczna, warsztaty, parada lampionów, no i oczywiście fajerwerki oraz uruchomienie świątecznych dekoracji. A oto szczegóły:

Na Fire & Ice Spectacular zapraszamy do Peterborough One Retail Park (Eye Road, Peterborough PE1 4YZ)w sobotę, 23 listopada, od godziny 13:00.W programie:


FlameOz – od godziny 16:00
Pokaz tańca z ogniem, który zdobył wiele nagród oraz uznanie publiczności w ponad czterdziestu krajach.

 

Calvos – od godziny 16:00
Jeśli Brian May mówi o nim "niewiarygodny" a Hugh Grant opisuje jako "niesamowity" – to jest to pokaz, który po prostu trzeba zobaczyć. Chodzenie na szczudłach i żonglerka kulami w najlepszym wydaniu.

 

Stage Show: przedstawia Josh Lovatt – od godziny 16:00

Gospodarz sceny i persona radiowa w jednej osobie; Josh Lovatt zaprosi publiczność do obejrzenia występów. Będzie śpiewanie kolęd, pantomima, chór i gra z ciekawymi nagrodami do zdobycia.

 

Warsztaty robienia lampionów: 13:00 – 17:00
Dzieci powyżej 3 roku życia mogą zaprojektować oraz wykonać własne lampiony, używając różnych materiałów i technik pod okiem specjalistów. Warsztaty są darmowe, ale każdy ewentualny datek zostanie przekazany na rzecz organizacji charytatywnej Peterborough Soup Kitchen.

 

Ogień i Woda – parada lampionowa: od 18:20
Pochód z lampionami, w którym uczestniczyć mogą dzieci wraz ze swoimi dziełami z warsztatów. Parada przejdzie aż do wielkiej choinki w centrum PE1, gdzie nastąpi uruchomienie iluminacji świątecznej.

 

Sparks in the Park: pokaz fajerwerków
15-minutowy pokaz fajerwerków w rytm przebojów bożonarodzeniowych.

 

fire and ice peterborough one slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
ABC