1 funt szterling = PLN
Pogoda w Luton
Luton
+10°C
Dzisiaj jest: 18.7.2024
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

"Jak poślubić milionera" w Luton

jak poslubic milionera uk„Jak poślubić milionera” to komediowy przewodnik dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwych związkach. Główni bohaterowie filmu zamiast czekać, aż ślepy los ześle im upragnioną miłość, biorą sprawy w swoje ręce i zapisują się na kurs gwarantujący znalezienie drugiej połówki. Ich perypetie obejrzymy w kinie w Peterborough już wkrótce.

Komedia opowiada historię Alicji (Małgorzata Socha), dziewczyny, która przypadkiem trafia na szkolenie prowadzone przez autorkę bestsellerowych poradników – Sonię (Małgorzata Foremniak). Sonia wychodzi z założenia, że "w życiu lepiej płakać w Mercedesie niż w PKS-ie" i zdradza uczestnikom kursu sprawdzone metody uwodzenia, które zadziałają nawet na najbardziej oporne przypadki.

Oczywiście, jeśli przy okazji okaże się, że wybranek serca jest milionerem, nikt nie będzie przecież składać reklamacji. Czy faktycznie istnieją sprawdzone metody uwodzenia, które działają na wszystkich mężczyzn? Co można, a czego absolutnie nie wolno robić na pierwszej randce? Jak znaleźć miłość i nie zepsuć wszystkiego w jeden dzień? Odpowiedź już za chwilę w kinach.

W rolach głównych występują: Małgorzata Socha, Michał Malinowski, Anita Sokołowska, Małgorzata Foremniak, Iwo Rajski, Piotr Polk, Wojciech Mecwaldowski, Mikołaj Roznerski, Edyta Olszówka, Paweł Ławrynowicz, Justyna Steczkowska, Julia Wieniawa, Michał Czernecki, Nikodem Rozbicki, Wenanty Nosul, Kornelia Maciejewska, Sławomir Orzechowski, Mikołaj Cieślak, Sebastian Stankiewicz, Julia Kuczyńska, Ewa Wachowicz, Marcin Szczurkiewicz oraz Katarzyna Kwiatkowska.

Organizator seansów filmu w UK podaje, że film zobaczymy w Showcase Peterborough po 13 grudnia – namawiamy do sprawdzania poniższej strony i kupna biletów:
https://www.showcasecinemas.co.uk/  

Oficjalny zwiastun filmu:

jak poslubic milionera uk plakat

 

jak poslubic milionera uk slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
ABC