1 funt szterling = PLN
Pogoda w Luton
Luton
+10°C
Dzisiaj jest: 21.5.2024
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Zapraszamy na finał WOŚP

wosp 2020 peterborough 1Jak wiadomo, dobrego nigdy nie za wiele – dlatego też tegoroczne granie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w naszym mieście odbędzie się aż w dwóch turach. Na pierwszą część zapraszamy już w tę niedzielę, 5 stycznia, do Met Lounge w Peterborough, gdzie czeka nas spora dawka świetnej muzyki i występów. A kontynuacja finału w dniu 12 stycznia. 

W najbliższą niedzielę, podczas 6-godzinnej imprezy, przed publicznością zaprezentują się dzieci z Polskiego Ogniska Muzycznego, zespół BAKsound z repertuarem Dżemu oraz formacja hard rockowa - NOVUM. Start o 14:00 – koniec w okolicach godziny 20:00.

Za tydzień natomiast finał zacznie się od pokazu morsowania czyli pływania w lodowatej wodzie. Później zobaczymy występy artystyczne oraz koncert zespołu Volume Up. Towarzyszyć nam będą porady psychologiczne oraz doradczo-księgowe. Nie zabraknie loterii, słodkości i przekąsek. A na koniec wystąpi Polski Klub Comedy.

Wśród rzeczy to licytowania w tym roku m.in. voucher na słodkie wypieki, usługa badania rozwoju dziecka w gabinecie psychologicznym, bon na czyszczenie auta osobowego czy też vouchery do salonów piękności.

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniach oraz do przekazania datków na rzecz WOŚP; do puszek stacjonarnych znajdujących się w polskich miejscach na terenie Peterborough.

Zachęcamy również do śledzenia bieżących wiadomości sztabowych na profilu WOŚP Sztab Peterborough: https://www.facebook.com/WO%C5%9AP-Sztab-Peterborough-110509037063442/

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 12 stycznia 2020 roku. Orkiestra tym razem zagra pod hasłem "Wiatr w żagle. Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej". Zebrane środki zostaną przeznaczone "na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji".

wosp 2020 peterborough 1 plakat

 

wosp 2020 peterborough 1 slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
ABC