1 funt szterling = PLN
Pogoda w Luton
Luton
+10°C
Dzisiaj jest: 22.4.2024
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Film „Nie cudzołóż i nie kradnij” w kinach w UK

nie cudzoloz nie kradnij film uk 1Julia Wieniawa jako nierządnica w stroju anioła, Mateusz Banasiuk jako niewierny mąż Aleksandy Popławskiej, Cezary Pazura jako sutener rodem z Dzikiego Zachodu a Bartek Firlet i Sebastian Stankiewicz jako groteskowi, ale groźni gangsterzy – tego możemy się spodziewać po najnowszej polskiej komedii, która od 3 grudnia zgości w kinach w UK.

Nigdy nie zostawiaj faceta samego w domu. Jeśli spodziewasz się, że po czułym pożegnaniu, on wsunie kapcie i usiądzie z książką pod kocem, ostro się zawiedziesz. Takiej okazji nie przegapia Patryk (Mateusz Banasiuk), który odpina przysłowiowe „wrotki”, gdy jego żona Renata (Aleksandra Popławska) wyjeżdża na kilka dni. Patryk miłosną pustkę wypełnia towarzystwem Sandry (Julia Wieniawa), przez co los niefortunnie łączy go z sutenerem Alfim (Cezary Pazura), pewną tajemniczą przesyłką i parą fajtłapowatych gangsterów (Sebastian Stankiewicz i Bartek Firlet), którzy są na jej tropie. Gdy na ratunek Patrykowi ruszy jego brat, ksiądz Mariusz (Mariusz Drężek), sprawy skomplikują się jeszcze bardziej. Nikt tu nie dostanie rozgrzeszenia, a kara za grzechy będzie nieuchronna i sroga. Nadal jednak pozostanie pytanie, czy o tym wszystkim zadecydował przypadek, spisek, czy Bóg?

Film "Nie cudzołóż i nie kradnij" jest debiutem reżyserskim Mariusza Kuczewskiego, scenarzysty m.in. „Underdoga” i trzech części „Listów do M.”, inspirowanym najsłynniejszą księgą świata.

Komedię zobaczymy od 3 grudnia w sieci kin Odeon i The Light. Najbliższe seanse m.in. w Milton Keynes czy w Hatfield.

Więcej informacji na stronach:
https://www.odeon.co.uk/
https://lightcinemas.co.uk/

nie cudzoloz nie kradnij film uk

 

nie cudzoloz nie kradnij film uk plakat

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
ABC